avafin-logo-pic

Obecnie poszukujemy

Manager Działu Ryzyka

Oferujemy

Obowiązki

  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu analizy wniosków (zgodność z procedurami, tryb podejmowania decyzji)
  • Identyfikowanie fraudów oraz przeciwdziałanie nadużyciom
  • Organizacja i planowanie pracy zespołu analityków wniosków pożyczkowych, a także tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień
  • Dbanie o wynik zespołowy – stawianie celów oraz ich monitowanie a także rozliczanie efektów pracy członków zespołu
  • Codzienna praca z członkami zespołu polegająca na udzielaniu informacji zwrotnych, prowadzeniu spotkań one-to-one, motywowaniu oraz wsparciu merytorycznym
  • Jako manager weźmiesz też czynny udział w rekrutacji nowych osób do Twojego zespołu
  • Zgłaszanie błędów systemowych
  • Bieżąca współpraca z innymi zespołami
  • Kluczowy udział w projektach ogólnofirmowych

Wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
  • Posiadasz doświadczenie w branży finansowej i znasz specyfikę pracy w dziale weryfikacji wniosków
  • Bardzo dobrze znasz rynek i konkurencję
  • Potrafisz formułować wnioski i myślisz strategicznie
  • Jesteś osobą samodzielną oraz świetnie organizujesz pracę
  • Charakteryzuje Cię zaangażowanie i pozytywna postawa
  • Jesteś zorientowany/a na osiągnięcie rezultatu
  • Znasz dobrze język angielski
  • Potrafisz obsługiwać pakiet Office (w szczególności przyda Ci się MS Excel)

Lokalizacja

Typ

Co oferujemy

Jeśli to praca dla Ciebie

AVAFIN HOLDING LTD
TAX No. CY 10335345O

40 Kimonos Street
3095, Limassol, Cyprus