avafin-logo-pic

Obecnie poszukujemy

Digital marketing specialist

Oferujemy

Obowiązki

  • przygotowywanie kampanii email i sms do własnej bazy (dobór target grupy, przygotowanie promocji i komunikacji, raportowanie wyników, analiza kampanii pod kątem treści, odbiorców i oferty)
  • optymalizacja automatycznych kampanii email i sms -wsparcie przy optymalizacji kampanii Google Ads (rekomendacje dot. wykluczenia i dodawania słów kluczowych, bieżący przegląd kampanii i kontakt z agencją SEM, analizowanie wyników i rekomendowanie na ich podstawie działań)
  • analiza konkurencji w zakresie oferty i kluczowych parametrow on-site
  • tworzenie ad hoc’owych analiz i raportów sprzedażowych
  • prowadzenie płatnych kampanii social media
  • współpraca z agencjami marketingowymi oraz zewnętrznymi partnerami

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w obszarze digital marketingu, e-commerce
  • umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji działań
  • znajomość dobrych praktyk prowadzenia kampanii Google Ads, social media i email marketing
  • umiejętność tworzenia analizy marketingowej (np. podstawowa znajomość Google Analytics)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • doświadczenia/wiedza z zakresu Marketing Automation

Lokalizacja

Typ

Co oferujemy

Jeśli to praca dla Ciebie

AVAFIN HOLDING LTD
TAX No. CY 10335345O

40 Kimonos Street
3095, Limassol, Cyprus