avafin-logo-pic

Obecnie poszukujemy

Asystent/ka biurowy/a

Do zespołu windykacji sądowo-egzekucyjnej szukamy asystenta/ki! Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w czasie wakacji? Zapraszamy Cię do nas! Czekają na Ciebie zadania biurowe i administracyjne.

Oferujemy

Obowiązki

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby pracy działu
  • Obsługa korespondencji wychodzącej – prace biurowo-administracyjne
  • Archiwizacja korespondencji papierowej oraz elektronicznej,
  • Wsparcie bieżącej działalności działu

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wytrwałość i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbasz o jakość wykonywanych zadań
  • Jesteś zaangażowany i z łatwością się komunikujesz,
  • Znasz pakiet MS Office

Mile widziane

  • Fajnie, jeśli masz już za sobą staż czy praktyki na podobnym stanowisku

  • Mile widziani studenci lub absolwenci prawa lub administracji, ale nie jest to warunek konieczny.

Lokalizacja

Typ

Co oferujemy

Jeśli to praca dla Ciebie